ویروس کرونا 98عید غدیر خم99اسلاید 1 - جدید
فارسیEnglish

توصیه های مهم به کنکوری ها

با توجه به رسیدن به روزهای آخر کنکور پیشنهاد های فوف العاده ای برای شما داریم که خیلی به موفق شدن شما کمک میکند. اگر شما کنکوری هستید پس این مطلب را تا آخر بخوانید و به توصیه ها عمل کنید و استرس را کنار بگذارید. با پیشرفت تکنولوژی و صنعتی شدن جوامع، استرس جز جداناپذیر زندگی شده و اگر راه مبارزه با این حالت روحی را ندانیم به عواقب جبران ناپذیر آن دچار می شویم.

استرس و اضطراب که این روزها بیشتر در جوانان دیده می شود زندگی را به کام آنها و خانواده هایشان تا حدی تلخ کرده و نزدیک شدن به کنکور هم به این موضوع دامن زده است.مطمئنا برای یک جوان کنکور سراسری یکی از حساس ترین و پراسترس ترین امتحان ها است که تمام زندگی نه تنها او بلکه خانواده اش را تحت الشعاع قرار می دهد.


ادامه مطلب...

چرا باید ماسک بزنیم؟

فایل های ضمیمه :

کاهش استرس کنکور

کنکور نزدیک است و اکنون بیش از هر چیز استرس است که گریبان دانش آموزان را می‌گیرد. استرسی که ممکن است میزان بهره‌وری در مطالعه را پایین بیاورد و تا روز کنکور نتوانید به هدف خود برسید. اما نگران نباشید ما به شما یاد می‌دهیم که چطور از استرس خود بکاهید .

نگران کنکور بودن و استرس داشتن برای این آزمون سرنوشت ساز کاملا طبیعی است. ابتدا خودتان و سپس اطرافیان شما نقش مهمی در کاهش استرس دانش آموزان دارند. در اولین گام برای از بین بردن استرس باید دلایل آن را بشناسید.


ادامه مطلب...