ویروس کرونا 98اسلاید 1 - جدید
فارسیEnglish

قابل توجه دانش آموزان فارغ التحصیل دوره پیش دانشگاهی خرداد95

توجه:
نکات زیر به اطلاع کلیه دانش آموزان فارغ التحصیل پیش دانشگاهی خرداد95  متقاضی شرکت در کنکور 95 رسانده شود

1- وارد سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی به آدرس http://dipcode.medu.ir  شده و اطلاعات ثبت شده‌ی خود را مشاهده و کنترل نمایند.

الف) در صورت عدم مغایرت در اطلاعات ثبت شده‌، روی کلید تأیید اطلاعات کلیک نموده و کد سوابق تحصیلی را یادداشت و تا پایان اعلام نتایج کنکور سراسری نگهداری نمایند.

ب) در صورت وجود مغایرت در سوابق تحصیلی یا مشخصات شناسنامه‌ای، کلید عدم تأیید را زده و موارد مغایر را انتخاب و به مرحله بعد رفته و در این مرحله اطلاعات صحیح را وارد نموده و مراحل را تا ثبت درخواست و دریافت کدپیگیری ادامه دهند. و بعد از چند روز نتیجه درخواست خود را از طریق سایت فوق پیگیری نمایند.

2-تأکیدمی‌گردد، مراحل فوق فقط باید توسط دانش‌آموزان انجام پذیرد و به هیچ عنوان توسط مسئولین مدارس انجام نگردد. در غیراینصورت بروز مشکل در ثبت سوابق دانش‌آموزان، برعهده مدیریت محترم خواهدبود.

3- منظور از کد منطقه در صفحه اول سایت، همان منطقه‌ای است که دانش‌آموز مدرک تحصیلی ( متوسطه یا پیش دانشگاهی) را از آنجا گرفته است. بطور مثال اگر دیپلم را از منطقه 3 گرفته باید کد 1103 را وارد نماید و اگر پیش دانشگاهی را از منطقه ۱ گرفته 1101 را وارد کند.

4- به دانش آموزان اعلام گردد با همراه داشتن خلاصه سابقه (ریزنمرات) به سایت مراجعه نمایند. لازم به ذکر است نمرات ثبت شده در سایت، نمرات کتبی دروس نهایی (ستون آخر خلاصه سابقه) می‌باشد. لذا از مقایسه نمرات ثبت شده در سایت با نمرات سالانه‌ی خلاصه سابقه خودداری نمایند.

Reader comments
No comments available
New comment
Name*
Email
Comment(s)*

Captcha image*